Restoratif Diş Tedavisi Kliniği
19 Ekim 2021

             
             Restoratif diş tedavisi , diş sert dokularını ilgilendiren, bakteri kaynaklı ya da bakteri olmaksızın gelişen tüm rahatsızlıkların ya da mevcut estetik  şikayetlerin teşhis, tedavi ve takibini gerçekleştiren uzmanlık dalıdır. Bilimsel gelişmeler doğrultusunda yeni materyaller, yeni cihazlar ve yeni tedavi yöntemleri kullanılarak, her zaman güncel ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak hedeflenmektedir.

                Tedavi sürecinde hastanın şikayetinin giderilmesi yanında, ayrıca hastaya kaybedilmiş fonksiyon ve estetiğin yeniden kazandırılması da bu uzmanlık dalının ana hedeflerindendir. Klinikte; erken dönem çürük teşhisi ve tedavi planlaması, konservatif tedavi yaklaşımları, kompozit restorasyonlar, inley ve onley restorasyonlar, dentin pinli restorasyonlar, döküm ve fiber post/kor uygulamaları yapılmaktadır..
             
                Restoratif diş tedavisi bölümünden randevu alabilmek için öncelikle ALO 182 'yi arayarak ya da www.mhrs.gov.tr adresinden randevu alarak muayene olmanız gerekmektedir. Gerekli durumlarda hekimlerimiz sizi uzman hekimlerimize yönlendirecektir.